Anuloi udhëtimin për të, Bleona – Faton Shoshit: Netë të nxehta na presin

Pas ndarjes nga Era Istrefi, Faton Shoshi po shihet gjithnjë e më shumë krah vajzave të famshme të showbizit. Kohët e fundit është komentuar shumë shoqëria e tij me Vildane Zenelin, Anxhelina Hadërgjonajn dhe Beatrix Ramosajn.

Ndërsa sot Shoshi është parë në shoqërinë e këngëtares me famë botërore, Bleona Qereti e cila prej Shoshit ka anuluar edhe udhëtimin.

“E kisha në plan të shkoja në Los Angeles sot po meqë erdhe ti Faton Shoshi po rrimë dhe nja 3 ditë”, shkruan Bleona.

“Po punojmë mirë për vazhdim të nejës hahaha të paska pëlqyer po më duket”, i komenton Shoshi ndërsa Bleona ja kthen: “Netë të zjarrta na presin yll se çdo gjë që bën ti është zjarr”.

Real Time Web Analytics