Connect with us

Apeli prekës i këngëtares shqiptare: Më keni bërë llogaritë sa fitoj, por lutuni që dhe unë të shoh si ju…

Showbiz

Apeli prekës i këngëtares shqiptare: Më keni bërë llogaritë sa fitoj, por lutuni që dhe unë të shoh si ju…

Silva Gunbardhi ka postuar nje status mjaft prekes ne profilin e saj ne Facebook, ku tregon per problemin qe ajo ka me shikimin. Dita e hene per te eshte me shume rendesi, sepse ka planifikuar te operohet, me shpresen e dhene nga mjeku se mund te shohe edhe ajo si njerezit normal. Teksa duke iu referuar komenteve qe njerezit bejne per fitimet qe ajo nxjerr si kengetare, ajo kerkon te luten per te qe operacioni te shkoje mire.

“Ndodh që figurat publike të shikohen si perfeksion, por askush nuk është perfekt! Të gjithë kemi të meta, probleme! Jam mësuar të më bëhet llogaria sesa fitoj pa i shkuar kujt në mend se sado të fitojë një nënë me fëmijë të vogël asnjëherë nuk mjafton!” .

“Për të vazhduar me probleme të tjera që kanë të bëjnë me shikimin tim. Pres me ankth ditën e nesërme ku jam e detyruar t’i nënshtrohem një operacioni në sy!”.

“Doktor Kastriot Boriçi më dha një shpresë që unë mund të shikoj më në fund si njerëzit normalë! Nëse keni kohë lutuni Zotit për mua!”, shkruan në një postim në Facebook.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top