Connect with us

Arbana Osmani…No comment (Foto)

Showbiz

Arbana Osmani…No comment (Foto)

Moderatorja Arbana Osmani ka qëndruar larg profileve të saj në rrjetet sociale.

Por rikthimi nuk mund të ishte më i ëmbël. Si gjithmonë bukuria e çdo postimi është e qeshura e moderatores për të mos folur pastaj për veshien e zgjedhur me shumë shije. Arbana magjeps thjesht dhe pa zhveshje.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top