Connect with us

Arrestohet një 21-vjeçar për kultivim kanabisi

Kuriozitete

Arrestohet një 21-vjeçar për kultivim kanabisi

Policia ka bërë të mundur ditën e sotme evidentimin dhe më pas asgjësimin e 54 bimë kanabis sativa të kultivuara në një parcelë në Kodrën e Vrionit në Fushë-Krujë, ndërsa është vënë në pranga edhe një 21-vjeçar.

Sipas policisë, personi i arrestuar është shtetasi Roland Mesi, 21 vjeç, banues në Fushë-Krujë.

21-vjeçari i arrestuar dyshohet se ka kultivuar 54 bimët narkotike kanabis sativa në Kodrën e Vrionit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top