Connect with us

Befason femra nga Tirana, pervec burrit kam edhe 3 te dashur…

Kuriozitete

Befason femra nga Tirana, pervec burrit kam edhe 3 te dashur…

Me falni nqs jam jashtë teme por dua te di mendimin tuaj per situatën ne te cilën ndodhem. Jam e martuar prej nje viti dhe me burrin i kam marrdhenjet shum te mira me don dhe me respekton jashtë mase mirëpo problemi është qe une pervec burrit kam edhe 3 te dashur.

Keto te 3 te dashurit i kam dhe ne lagje dhe burri im i ka shok dhe i respekton shum por edhe ata e respektoj burrin tim. Tani problemi im esht qe une kam mbetur shtatzënë jam 3 muajshe dhe nuk e di se me ke e kam burri esht shum i lumtur qe un jam shtatzënë mir po un kam frikë te jetoj ketu ku jam sepse mos me ngjason djali me ndonjërin nga ata te 3 dhe e vetmja gje qe me shkon ndërmend esht te arratisem nga ketu ku jam ne ndonjë shtet tjeter per te miren time dhe te fëmijës por edhe te burrit po ashtu sepse ai e don shum akoma pa e par dhe per kete arsye mendoj qe esht me e mira per te gjithe. Pyet redaksin e revistës në Tiran

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top