Connect with us

Brenda shtëpisë së Adelina Tahirit dhe burrit të saj, biznesmenit 50 vjeçar

Showbiz

Brenda shtëpisë së Adelina Tahirit dhe burrit të saj, biznesmenit 50 vjeçar

Këngëtarja Adelina Tahiri dhe tashmë burri i saj biznesmeni 50 vjeçar, Serjozha Markov po bëhen gati të hyjnë në shtëpi të re.

Ishte vetë Adelina ajo e cila nëpërmjet një fotografie e ka zbuluar një gjë të tillë, shkruan lajmi.net

”Ngarkim”, shkruan tek fotografia e publikuar në Instastory ku shihet një kënd i shtëpisë së tyre në të cilën mendojnë ta kalojnë pjesën e mbetur të jetës si burrë dhe grua.

Lidhja e saj me biznesmenin e njohur u komentua shumë për shkak të moshës e edhe martesa qoi shumë pluhur por Adelina duket se është e lumtur pranë tij.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top