Çakordohet Instagrami: Bleona thyen rekord me fotot lakuriq

Pas paraqitjes së saj në “Grammys” dy ditë më parë, ku tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, Bleona sot i ka kthyer sërish sytë nga vetja me veprimin e fundit.

Brenda 24 orëve, këngëtarja shqiptare ka thyer rekord duke publikuar plot 100 story në Instagram nga setet e saj fotografike.

Në shumicën prej tyre, Bleona shfaqej komplet nudo duke treguar linjat ose e veshur me bikini apo copa tyli që sërish i tregojnë hiret.

Këto foto Bleona i ka realizuar ndër vite dhe ajo preferon që shpeshherë t’i sjellë në vëmendje duke publikuar në Instagram 1 ose 2 prej tyre, por të postonte plot 100 foto, kjo nuk i kishte shkuar në mendje njeriu.

Real Time Web Analytics