Connect with us

Çfarë bëri ky polic për këtë vogëlushe ka prekur zemrat e të gjithëve (Video)

Kuriozitete

Çfarë bëri ky polic për këtë vogëlushe ka prekur zemrat e të gjithëve (Video)

Shumica prej nesh ndoshta nuk do ta përjetojmë kurrë një tragjedi të tillë. Por policët përballen me situata të ngjashme çdo ditë.

Kur polici Struck u thirr në skenën e një aksidenti fatal me veturë, aty ai gjeti një vajzë 2-vjeçare vetëm dhe të tronditur.

Vetura e familjes së saj ishte shkatërruar plotësisht dhe familja ishte hedhur nga vetura, duke varë në vend babin e saj.

Menjëherë, Struck aktivizoi instinktin e tij prej babai, e kapi vajzën dhe e largoi atë nga vendi i aksidentit, duke menduar se çfarë do të bënte ai nëse vajza e tij do të ishte në këtë situatë. Në mes të skenës zemërthyese në Brighton, Kolorado, SHBA, ky polic bëri me gisht kah qielli duke e mbajtur vajzën në krah dhe filloi të këndonte, për ta shpërqendruar vajzën nga skena e frikshme.

Duke e bërë këtë, dikush e fotografoi atë dhe fotografia më pas ishte bërë hit në rrjetet sociale. Në një video të publikuar në YouTube, tregohet historia prapa kësaj fotografie prekëse.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top