Djali i tij bën tifo për skuadrën kundërshtare, reagimi i Messit s’duhet humbur

Së fundmi, futbollisti i famshëm në të gjithë botën Messi ka qenë së bashku me djalin e tij Mateo teksa kanë ndjekur ndeshjen e Barcelonës kundër Real Betis.

Ai ka brohoritur teksa Real Betis shënoi golin, ndërkohë që Luis Suarez dhe babai i tij duke qeshur i kanë rikujtuar vogëlushit se janë me skuadrën tjetër.