Duket si princeshë, këngëtarja shqiptare bën fejesën madhështore (Video)

Ditën e sotme këngëtarja e njohur e hitit “Me shpirt të du”, “Derën mos ma mbyll” etj, Lule Mustafa i ka dhënë fund beqarisë dhe është fejuar në një ceremoni madhështore në Kosovë. Ajo dhe partneri i saj Alban kanë mbledhur gjithë familjarët dhe miqtë në fejesën e tyre e cila po komentohet gjatë nga mediat.

Siç shihet në pamjet e siguruara nga “Lajmi.net”, Lule ka zgjedhur të vishet një fustan kafë me gurë në pjesën e sipërme dhe i fryrë në pjesën e poshtme. Në fejesën e këngëtares kanë marrë pjesë dhe një sërë personazhesh të njohur.

View this post on Instagram

Shkurte Gashi e kall ne fejesen e Lules 🔥🔥

A post shared by VIP SHQIPTAR (@vip_shqiptar) on

Gresa Behluli, Shyhrete, Dani, Shkurte Gashi e shumë të tjerë kanë publikuar vazhdimisht foto dhe video nga fejesa e koleges së tyre.

View this post on Instagram

Shkurte Gashi e kall ne fejesen e Lules 🔥🔥

A post shared by VIP SHQIPTAR (@vip_shqiptar) on