Connect with us

E dhimbshme: Këta janë personat që vdiqen në aksidentin tragjik, ja mesazhi i vajzes së tyre (Foto)

Kuriozitete

E dhimbshme: Këta janë personat që vdiqen në aksidentin tragjik, ja mesazhi i vajzes së tyre (Foto)

Aksidenti që ndodhi në rrethrrotullimin në hyrje të Prishtinës ishte tragjik për një familje nga komuna e Vitisë, e cila humbi katër familjarë, kurse një i ri po lufton ende për jetën. Tashmë është mësuar…

Aksidenti që ndodhi në rrethrrotullimin në hyrje të Prishtinës ishte tragjik për një familje nga komuna e Vitisë, e cila humbi katër familjarë, kurse një i ri po lufton ende për jetën. Tashmë është mësuar se viktimat janë anëtarë të familjes Alidema nga Pozharani i Vitisë. Sot janë publikuar edhe fotografi të njërit prej çifteve që humbi jetën në këtë aksident tragjikë e të cilët kishin ardhur për pushime nga Gjermania. Ka qenë vajza e tyre e cila ka publikuar fotografi të prindërve të cilët i humbi në këtë aksident, shkruan Magazina.al E.Alidemaj 53 vjeç dhe G. Alidemaj 53 vjeç, janë kujtuar me fjalë emocionuese nga vajza e tyre Kosovarja.”Zoti ju shpërbleftë ne Xhenet Mami edhe Babi … ju dua deri ne fund” ka qenë fjalët emocionuese të saj. JA video me poshte:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top