‘E fundit, bye bye’, Hygerta Sako na trishtoi me lajmin e fundit

Hygerta Sako mbetet një nga moderatores më bukuroshe të ekranit, shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar në media. Këtë verë, Hygerta u komentua shumë për fotot me rrobabanjo ku tregonte format perfekte trupore.

Së fundmi Hygerta ka publikuar sërish një foto ku shfaqet duke pozuar në breg të detit, mirëpo jep lajmin se pushimeve i ka ardhur fundi e si rrjedhim nga ajo nuk do kemi më foto me rrobabanjo.

“E fundit, bye bye”, shkrua Hygerta krah fotos ku ka marrë komplimenta të shumta.

Tanimë moderatorja do i përkushtohet punës e do rikthehet në ekran.