‘E ke fytyrën si gomari i Shkrekut’, Aulona e flliq publikisht fansen

Moderatorja e njohur shqiptare e emisionit “Thumb” Aulona Musta është kthyer në një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetet dhe çdo postim i saj komentohet gjatë. Ashtu si shumë personazhe të tjerë edhe Aulona vazhdimisht përballet me mesazhe ofenduese dhe kritika nga ana e ndjekësve.

Së fundmi, Aulona ka vendosur të publikojë një nga këto komente duke e flliqur publikisht ndjekësen e saj. Në një postim të publikuar njëri nga fansat i ka shkruar Aulonës: “Fytyrën si gomar i Shrekut e ke, veç se ai është më i bukur se ty, plak e s.ëm.ur”.

“Moderatroja nuk e ka lënë me aq dhe i ka kthyer publikisht përgjigje personit në fjalë. Tani unë pyes veten, çfarë mund ta detyrojë një grua, që është edhe nënë, që ka foto profili foton e djalit, të shkruajë një koment të tillë? Si ta ndihmojmë këtë zonjë të gjejë pak qetësi dhe lumturi?”, ka përfunduar ajo.