Connect with us

E rëndë në Lushnje, një vajzë e re hidhet nga kati i katërt

Kuriozitete

E rëndë në Lushnje, një vajzë e re hidhet nga kati i katërt

E rëndë në Lushnje, një vajzë e re hidhet nga kati i katërt

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku një vajzë e re ka tentuar që t’i japë fund jetës në mënyrën më tragjike të mundshme.

Rreth orës 08:40 të mëngjesit të sotëm, në lagjen “Xhevdet Nepravishta” Lushnje, është hedhur nga kati i katërt i pallatit ku banon shtetasja D.Z., 27 vjeçe.

E reja u dërgua në spital me ambulancë, ku po kryen ekzaminimet shëndetësore dhe po merr mjekimin nën kujdesin e personelit mjekësor.

Nga të dhënat paraprake dyshohet se ajo vuan nga depresioni mendor. Aktualisht grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Fatmirësisht pas ndihmës së marrë, e reja ndodhet jashtë rrezikut për jetën./a.y/noa.al

Foto ilustruese

www.noa.al – Agjencia Kombëtare e Lajmeve NOA, pjesë e NOA-InfoMedia. Viti i njëmbëdhjetë i transmetimit.
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2007-2017 Agjencia Kombëtare e Lajmeve NOA.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top