Connect with us

‘E rrihte Besi motrën?’: Përgjigja e Ijes do t’ju lërë pa fjalë

Kuriozitete

‘E rrihte Besi motrën?’: Përgjigja e Ijes do t’ju lërë pa fjalë

Aktori i humorit Besart Kallaku dhe gjyshja e tij, Ija, kanë qenë të ftuarit e sotëm në emisionin “Kush vjen për drekë” në televizionin “Klan”, ku sigurisht, krahas çështjeve të gatimit, kanë folur edhe për detaje të jetës së tyre.

Dyshja është surprizuar në emsion nga një videomesazh i motrës së Besit, Ana Kallaku, e cila përshëndeti aktorin dhe falenderoi gjyshen e tyre për gatimet e shijshme që u bënte gjithmonë.

“Po Besi e rrihte Anën kur ishin të vegjël?”- e pyeti moderatorja Arjola Shehu Ijen, përgjigja e së cilës i ka habitur të gjithë.

“Ku ta rrihte Besi Anën, ai e lante e shplante gjithë ditën, që vdektë nëna për ta!”-rrëfeu Ija, e cila tregoi se aktori i njohur e ka rritur vetë të motrën, me të cilën ka 7 vite diferencë.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top