Connect with us

Elefanti femër nxjerr gjoksin, habitet fotografja: S’kam parë kurrë të tillë

Kuriozitete

Elefanti femër nxjerr gjoksin, habitet fotografja: S’kam parë kurrë të tillë

Një elefant femër është fotografuar nga fotografja e jetës së egër dhe kafshëve, teksa ekspozon gjoksin e saj ndërsa bën një shëtitje me një elefant të vogël.

Fotografja Renata Ewald, e cila kohët e fundit është duke vizituar Afrikën e Jugut, ka arritur të kapë këto imazhe qesharake të elefantit në Kruger National Park.

Kam parë shumë kafshë në Kruger. Janë të gjitha të veçanta, por kurrë nuk kam parë një të tillë”, – thotë 51-vjeçarja Ewald.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top