Connect with us

Foto e rrallë, Gili dhe Adelina Ismaili më 1995 (Foto)

Showbiz

Foto e rrallë, Gili dhe Adelina Ismaili më 1995 (Foto)

Një foto është publikuar në rrjete sociale në të cilën shihet Gili bashkë me Adelinën duke kënduar në një koncert, shkruan lajmi.net.

Fotoja ishte shkrepur në Gjermani më 1995, ku Adelina shihej me plis në kokë, ndërsa Gili e veshur si një ‘barbie’ me fustan pink.

Kujtojmë se Adelina tash e një kohë ka pauzuar nga muzika, pas lindjes i është përkushtuar djalit, ndërsa ka paralajmëruar se së shpejti do të vije me projekt të ri.

Në anën tjetër, Gili i ka qëndruar besnike zhanrit në të cilin këndon duke qenë shumë e angazhuar edhe në dasma.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top