Fotot: Ja si janë veshur të ftuarit në dasmën e Jonidës dhe Besnikut

Jonida dhe Besniku kanë kurorëzuar sot dashurinë e tyre në martesë me një ceremoni buzë detit të organizuar nga “Ami Event”. Çifti u celebruan nga mikesha e ngushtë, Elvana Gjata.

Jonida dhe Besniku kanë ftuar në dasmë shumë miq e kolegë artistë si Olta Gixhari, Monika Lubonja, Amarda dhe Ermal Mamaqi, Niada Saliasi, Florian Agalliu etj.

Ermali, Ami, Agim Pocari me bashkëshorten

Disa nga veshjet e të ftuarve jua sjellim në fotot e mëposhtme.

Niada Saliasi

Monika Lubonja

Elvana Gjata

Ami dhe Ermali

Luli Bitri

Florian Agalliu dhe bashkëshortja me Jonidën

Olta Daku, Olta Gixhari dhe Niada Saliasi