Connect with us

Habit 25 vjeçarja: E kap jastëkun kur dua të arrij orgazëm, ja arsyeja

Video

Habit 25 vjeçarja: E kap jastëkun kur dua të arrij orgazëm, ja arsyeja

Një 25 vjeçare ka thënë se nuk do që të ketë një lidhje seksuale për shkak se nuk ka pasur ndonjë “seks special” në lidhjet e kaluara.

Por, ajo thotë se saherë që i ndihmon vetes të arrijë orgazmën, ajo e kap një jastëk.

“Kur ndjehem seksi, e marr një jastëk dhe mendoj që atëherë e arrij orgazmën. Nuk kam dëgjuar ndonjë ta bëjë këtë ndaj më bën të mendoj mos nuk është gjë normale për një 25 vjeçare. A ka diçka që nuk shkon me mua?”, pyet vajza, transmeton Indeksonline.

Përgjigje asaj i ka kthyer psikologia e “The Sun”, Deidre, e cila i ka thënë se veprimi i vajzës është krejt normal për ata persona që arrijnë orgazëm pa partnerin e tyre.

“Është më e lehtë për një femër që të arrijë kulmin duke stimuluar klitorin sesa të fokusohet në një marrëdhënie seksuale. Kur të gjesh dikë special, ndaji me të ato çka ty të bëjnë të ndjehesh mirë në seks dhe sigurisht se marrëdhënia seksuale do të jetë më e kënaqshme”, ka thënë psikologia. Duke klikuar me poshte mund te shihni me shume te tilla storje.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Video

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top