Connect with us

Humb jetën një shqiptar në Greqi në një aksident

Kuriozitete

Humb jetën një shqiptar në Greqi në një aksident

Humb jetën një shqiptar në Greqi në një aksident

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen e një shqiptari ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në Greqi.

Mediat lokale raportojnë se gjatë një aksidenti të ndodhur rreth orës 20:00, të mbrëmjes së të dielës, ka humbur jetën një shqiptar 46-vjeçar.

Një automjet i bardhë tip “Suzuki” me të cilën lëvizte shqiptari ka dalë nga rruga në kilometrin e 50-të të rrugës PEO Lamia – Larissa.

Shoferë të tjerë tentuan ti vinin në ndihmë 46-vjeçarit dhe lajmëruan policinë, por shqiptari nuk mundi t’i mbijetojë dot plagëve të marra.

Policia ka nisur hetimet për të zbuluar shkaqet e aksidentit.

www.noa.al – Agjencia Kombëtare e Lajmeve NOA, pjesë e NOA-InfoMedia. Viti i njëmbëdhjetë i transmetimit.
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2007-2017 Agjencia Kombëtare e Lajmeve NOA.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top