Hyrja e çiftit: Jonida mahnit me fustanin si princeshë (Video)

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi po mbajnë sot një dasmë madhështore me qindra të ftuar, mes tyre familjarë, miq e personazhe VIP. Ambienti i dasmës i ka mahnitur të gjithë dhe për të është kujdesur në detaje “Ami Event”.

“Ami Event” është kujdesur gjithashtu edhe për pamjen e Jonidës e cila u shfaq në lokalin e dasmës me një fustan princeshash, të fryrë, me mëngë tyli, teksa Besniku e mbante nga dora.

Pamjet nga hyrja e çiftit në lokal “xing.al” jua sjell në videon e mëposhtme.

View this post on Instagram

Hyrja e Jonidës dhe Besnikut në lokal😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on