Connect with us

Imagjino të jesh në krevat e të të bien dy gjarpërinjë nga tavani

Kuriozitete

Imagjino të jesh në krevat e të të bien dy gjarpërinjë nga tavani

Dy pitonë zihen me njëri-tjetrin dhe bëjnë zhurma të frikshme agresive pasi përfundojnë në një dhomë gjumi në Melbourne.

Videoja e publikuar online ka arritur më shumë se 49 mijë shikime. Pamjet u filmuan nga kapësit e gjarpërinjve Brisbane.

“Njerëzit e ngatërrojnë këtë moment me çiftëzimin, por është një zënkë”, konfirmoi Lana Field që bëri filmimin.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top