Connect with us

Ja cili reper është i ‘rrezikshëm’ për Bleronën (Foto)

Kuriozitete

Ja cili reper është i ‘rrezikshëm’ për Bleronën (Foto)

Ka publikuar një fotografi në Instagram por ka marrë një koment interesant.

2Ton në këtë foto shihet se është para një veture dhe ka dal me një shikim që një prezantuese kosovare e ka konsideruar si të rrezikshëm, shkruan lajmi.net

Fjala është për Bleronën e cila la një koment të tillë në foton e reperit.

E pse po i duket kështu, e di vetëm ajo!/Lajmi.net/

screenshot_5

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top