Connect with us

Kjo nuk pritej! Daniel dhe Fotini në pritje të fëmijës së parë? (Foto)

Showbiz

Kjo nuk pritej! Daniel dhe Fotini në pritje të fëmijës së parë? (Foto)

Janë çifti më i dashur i Big Brother Albania 9 dhe gjithashtu u shpallën dhe fitues të çmimit të parë.

Por mesa duket Danieli dhe Fotinia kanë vendosur ti japin formë shumë shpejt familjes së tyre.

Kanë vetëm dy muaj që janë lidhur në martesë dhe mesa duket janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Ata kanë publikuar një foto në rrjete sociale në të cilën kanë lënë të kuptohet se janë në pritje të një fëmije, kaq ka mjaftuar që të nisin komentet nga ndjekësit në rrjete sociale.

Megjithatë Fotinia dhe Danieli ende nuk janë shprehur zyrtarisht për këtë fakt.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top