Connect with us

Kjo përzierje është një mrekulli për rënien në peshë

Shëndetësi

Kjo përzierje është një mrekulli për rënien në peshë

Gazeta Shendeti dëshiron të ndajë me ju recetën e kësaj pije të shëndetshme, që përmirëson tretjen dhe rrit nivelet e metabolizmit por edhe ju vjen në ndihmë të largoni yndyrnat kryeneçe nga organizmi dhe të bini në peshë. Gjithnjë nëse mbani një dietë të ekuilibruar dhe vini trupin në lëvizje.

Konsumojeni atë para gjumit për të përshpejtuar metabolizmin dhe eliminuar toksinat ndërsa flini. Gjithçka që duhet të bëni është të vendosni të gjitha përbërësit në një blender dhe konsumojeni të freskët.

1 tufë të vogël majdanoz
1 limon
1 lugë gjelle uthull molle
1 lugë çaji mjaltë ose xhenxhefil
1 lugë çaji kanellë
2 gota ujë
Konsumojeni me ngadalë para se të flini.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Shëndetësi

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top