Connect with us

Kthehet nga pushimi, e gjen “lopën” në kulm! (Foto)

Kuriozitete

Kthehet nga pushimi, e gjen “lopën” në kulm! (Foto)

Ally Logan ka mbetur i befasuar, kur u kthye nga pushimi dhe gjeti objektin në formë të lopës në kulmin e shtëpisë së tij në Stirling të Skocisë.

Burri 56-vjeçar nuk e kishte idenë se prej nga ka ardhur ky objekt misterioz, që është i punuar nga materiali me fibra xhami, transmeton Telegrafi.

Hetime për “lopën” në kulm
“Sikur të ketë rënë nga qielli, se nuk di nga erdhi apo kush e solli. Fëmijët flisnin për një lopë në kulm sapo hymë në oborr, e unë nuk mund t’ju besoja syve kur e pashë”, ka thënë Logan lidhur me rastin.

Logan i befasuar me “dhuratën” e pazakontë
“Së paku nuk kam nevojë që ta mjelë në çdo mëngjes”, ka thënë me humor, teksa “lopa” misterioze rrinte në kulm

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top