Connect with us

Ky burrë i ka gjetur të gjitha katastrofat botërore, ja çfarë parashikon për këtë vit

Kuriozitete

Ky burrë i ka gjetur të gjitha katastrofat botërore, ja çfarë parashikon për këtë vit

62-vjeçari Craig Hamilton-Parker, çdo vit publikon parashikimet e tij vjetore. 365 ditët që vijnë, Ai ka lindur në Southampton të Anglisë dhe edhe për këtë vit ka bërë parashikimin e tij.

Psychics.co.uk është faqja e tijonline ku i publikon këto parashikime dhe pritet vetëm që gjatë vitit të zbulojmë nëse i ka rënë në kokë.

Në qoftë se parashikimet e Hamilton-Parker për këtë vit janë të sakta, mund të përpiqemi t’i parandalojmë.

Ai ka parashikuar:

-Hillary Clinton do dorëhiqet nga politika pas publikimit të disa dokumenteve.

– Danimarka dhe Italia do të largohen largohet nga BE.

– Kaos ekonomik në Evropë dhe Amerikë dhe trazira në Romë, Madrid, Berlin, Paris dhe Pragë.

–Zjarr i madh në Dhomat e Parlamentit në Angli.

– Një sulm toksik ose biologjik në një shkollë në Evropë.

– Një epidemi gripi në mbarë botën.

– Eklipsi mbi Amerikën në gusht përkon me një rënie të madhe të tregut të aksioneve.

“Ndiej se 2017 dhe 2018 janë vitet kur gjërat e mrekullueshme shpirtërore do të zbulohen në botë teksa më në fund do të çlirohemi nga zgjedha e Epokës së materializmit”,- ka shtuar ai në uebsajtin që ka në pronësi.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top