Connect with us

Linda Morina ofendon rëndë Kidën, e quan k… (Foto/Video)

Showbiz

Linda Morina ofendon rëndë Kidën, e quan k… (Foto/Video)

Këngëtarja e njohur Linda Morina, nuk ka lënë personalitet e politikanë shqiptarë pa iu kënduar.

Po ashtu, ajo është edhe aktive nëpër rrjetet sociale, ku shpeshherë e kemi parë duke reaguar për këngëtarët të cilët kanë thënë fjalë jo të mira për të.

Së fundmi, këngëtarja Orihidea Latifi e njohur si Kida dhe Arta Memedi nga Shkupi, kanë qenë të ftuara në rubrikën In and Out të emisionit Express Rozë, ku kanë komentuar veshjen e Linda Morinës.

Ndërkaq, nuk ka kaluar hiç më shumë se një orë dhe Linda Morina ka reaguar në rrjetin social Facebook.

Shkrimi i plotë i Linda Morinës në Facebook:

“Kida xhuxhi, kuqka e vogel, duhet mu kan e madhe per me fol per mu, por je ni xhuxh ni meter e ni zhilet. tek un svjen as parasysh, tkisha shti te kamt e mia, sikur klysh e ni kof tamel ta kisha qit ka syt”, shkruan Linda në Facebook.

Për ta kuptuar se çfarë ka thënë Kida në rubrikën In and Out, shikoni linkun e mëposhtëm.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top