Makinat luksoze bëhen “përshesh” me njëra-tjetrën në Tiranë, dyshohet për vik.tima

Një aks.ident i rëndë ka ndodhur mbrëme parë në autostradën Tiranë-Elbasan, sa kalon një qendër tregtare në afërsi të Saukut.

Mësohet se një automjet tip “Audi A8” dhe një mjet tip “Porsche Chayenne” janë përpl/asur fuqishëm me njëri-tjetrin.

Disa qytetarë kanë shkruar në redaksinë e JOQ Albania dhe kanë dhënë detaje nga ky aksi/dent i rëndë.

Një nga qytetarët shkruan se dyshohet se një i ri ka ndërruar je/të nga aksi/denti.

Gjithashtu në redaksinë e JOQ Albania kanë mbërritur edhe pamje nga aks/identi i rëndë, ku shihen mjetet që janë shkatërruar thuajse plotësisht.

Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga policia në lidhje me aksidentin.

Aksident i rëndë në Tiranë, makinat luksoze bëhen “përshesh”, dyshohet për viktima on Vidnews.