Marrëdhënie intime në sy të të gjithëve, çifti i të dashuruarve bien nga ballkoni

Një pushues britanik në Francë ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore pasi u rrëzua nga ballkoni i një vile.

Sipas raportimeve, 30-vjeçari ishte duke kryer marrëdhënie seksuale në ballkonin e ndërtesës me partneren e tij në momentin që të dy u rrëzuan.

Incidenti ka ndodhur në sy të banorëve në një resort në veri të Kanës ndërsa partnerja e 30-vjeçarit thuhet të jetë plagosur gjithashtu.

Thuhet se çifti ishte përfshirë në një marrëdhënie shumë pasiononte në sy të njerëzve në momentin që humbën kontrollin dhe përfunduan në rrugë.

Një dëshmitar u shpreh:

Ndodhi rreth orës 12:30 të shtunën ndërsa çifti po bënin dashuri në ballkonin e ndërtesës ku po rrinin me qira.”
30-vjeçari anglez ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Burimi:Mail Online|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania