Mbahet për jetën dhe makinat luksoze, por nuk do ta besoni si është shtëpia e Noizy-t (Pamjet)

Noizy është padyshim një nga reperët shqiptarë më të suksesshëm,  këngët e tij arrijnë miliona shikime dhe është ndër më të paguarit në koncerte. I shumë komentuar për jetën e tij luksoze, makinat e shtrenjta, çdo gjë mbi jetën private të Noizy-t për bën kuriozitet.

Së fundmi reperi ka shuar kuriozitetin e fansave duke zbuluar me anë të një postimi disa pamje nga shtëpia e tij në Durrës.

Por ajo çfarë ka çuditur është fakti që Noizy ka vendosur të ketë një shtëpi jo shumë luksoze. Në videon e publikuar nga ai shihet një ambient komod dhe modern ku dominon ngjyra e zezë, por jo luks.

Siç duket reperi kur vjen puna tek shtëpia vlerëson më shumë thjeshtësinë dhe komoditetin sesa luksin.

Real Time Web Analytics