Me barkun jashte dhe në super formë, Majlinda Bregu mahnit me fotot nga pushimet

Majlinda Bregu është shquar gjithnjë për elegancën në veshje dhe në publik e kemi parë herë me kostume e herë me fustane.

Por këtë herë ish-ministrja Integrimit në postimet e fundit në Instagram është shfaqur me veshje më casual, me bluzë e fund të bardhë dhe në super formë teksa ka nxjerrë në pah belin e hollë.

Majlinda ka nisur pushimet dhe ndodhet në Vlorë me mikeshat e saj me të cilat ka postuar foto.