Connect with us

Me ne fund: Adelina Tahiri poston për herë të parë foton e plotë të të birit

Kuriozitete

Me ne fund: Adelina Tahiri poston për herë të parë foton e plotë të të birit

Muajin e kaluar, Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë. Këngëtarja e shumë komentuar gjatë periudhës së shtatzënisë, solli në jetë një djalë të cilit i vendosi emrin Jon. Ashtu si shumë nëna të tjera VIP, edhe Adelina ka preferuar mos të postojë foto të plota të të birit, por deri më sot ka shfaqur vetëm këmbën e në një foto tjetër dorën e vogëlushit.

Megjithatë pasditen e sotme, duke e parë Jonin e vogël teksa flet si ëngjëll, Adelina nuk ka duruar dot pa i bërë një foto të cilën e ka shpërndarë në Instastory për t’ja ëmbëlsuar ditën fansave.

Kështu, ky postim ka shënuar edhe herën e parë kur Adelina ka postuar një foto të plotë të birit i cili shfaqet i shtrirë përmbys teksa fle.

Kujtojmë që Adelina i ka rikthyer format trupore shumë shpejt pas lindjes. Ditën e djeshme ajo postoi këtë foto nga makina duke i habitur të gjithë me barkun e sheshtë dhe në super formë.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top