Me të mbyllur emisionin, humbet Ardit Gjebrea: Ja ku përfundon

Ardit Gjebrea ka mbyllur sezonin tek ‘E diela shqiptare’.

Mesa duket, pas kaq shumë lodhjesh ai e ka gjetur kohën edhe për familjen e tij.

Arditi ka publikuar në Instastory një foto ku shfaqet pranë vajzës, Annës.

Ata shihen teksa luajnë bowling dhe po argëtohen pa masë në shoqërinë e njëri-tjetrit.