Nënë e bijë marrin kot: Aktorja e njohur i bën foto me pullë të kuqe vajzës

Postimet e saj në “Instagram” tërheqin gjithnjë vëmendjen për shkak të pamjeve eksplicite dhe provokuese. Këtë herë vajza e Ornella Mutit ka shokuar me disa foto të cilat ja ka bërë aktorja.

Naike Rivelli shfaqet përmbys në shtrat, e veshur me vetëm një palë mbathje të cilat Ornella ja tërheq teksa e fotografon.

“Jooo mama jooo, jooo mama jooo”, shkruan Naike në përshkrimin e fotografive që kanë pushtuar portalet italiane.

Nuk është hera e parë që Naike merr një vëmendje të madhe për foto të tilla pasi vitin e kaluar bëri bujë një foto ku ajo shfaqej nudo para pasqyrës teksa mamaja dhe njerku e fotografonin.

Real Time Web Analytics