Nëse keni menduar se Aurela Hoxha është seksi, nuk keni parë mamanë e saj! (Foto)

Padyshim që modelja Aurela Hoxha është klasifikuar gjithnjë tek personazhet seksi të ekranit shqiptar, jo vetëm për pamjen por edhe për stilin e të veshurit.

Gjithashtu ajo ka qenë një nga personazhet më të komentuar edhe sa i përket operacioneve plastike. Megjithatë sot në vëmendje është një tjetër anëtar i familjes Hoxha, pikërisht nëna e Aurelës.

Ajo feston ditën e saj të lindjes dhe e bija nuk mund të mos i bënte një urim publik në rrjete sociale, ku gjithashtu ka publikuar edhe foton e saj. “Gëzuar ditëlindjen mami! Te dua ty me shume se veten me shume se asgje…,”-përfundon postimi i modeles.

Në këtë foto mamaja e Aurelës ka një ngjashmëri më këngëtaren Eli Fara, fakt ky që edhe komentuesit e kanë vënë në dukje.
Real Time Web Analytics