Nora Istrefi zbulon më në fund sekretin e të pasmeve bombastike

Nora Istrefi është një nga këngëtaret më të ndjekura në rrjete sociale aty ku shpeshherë poston foto ku ekspozon format trupore të cilat çdo femër ja ka zili, por a e dinit si ka arritur Nora të ketë të pasme bombastike siç i ka sot?

Këtë ajo e ka zbuluar sot me një video të postuar në Instastory ku shfaqet në palestër duke bërë me shpejtësi squats, një lloj ushtrimi që ndihmon për të pasur të pasme të ngritura dhe seksi.

Nora po filmohet nga trajneri i saj i cili shkruan se këngëtarja është motivim për vajzat.

Sa i përket anës profesionale kujtojmë që kënga e fundit nga Nora është “Gabime” në bashkëpunim me Gjikon ndërsa nëse po punon për ndonjë projekt të ri, ajo nuk ka bërë të ditur ende.

Real Time Web Analytics