Connect with us

Nuk do ta besoni se çka i ndodh Mahmut Feratit e Shyhrete Behlulit (Video)

Showbiz

Nuk do ta besoni se çka i ndodh Mahmut Feratit e Shyhrete Behlulit (Video)

Një këngëtare që kurrë nuk ka kënduar me superpozim. Ka një zë kumbues dhe një çiltërsi fëminore. Kudo që ka shkuar është pritur me duartrokitje. Shyhrete Behluli vjen nga muzika e lehtë, por këndon edhe këngë polifonike. Por vetëm kur është e shoqëruar nga idhulli i saj.
Nga ajo kohë, repertori i saj është disi i veçantë, por në përshtatje me vokalin e saj. Në intervistën e saj, Shyhrete Behluli flet për ngjarjen qe ka ndodhur,për të kuptuar se cka ju ndodhi ndiqni në vazhdim videon.
NDIQNI ME POSHTE VIDEON :

 

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top