Connect with us

Pak ditë pasi u përlot, Albert Dumani i plotëson dëshirën nënës dhe prezanton të dashurën

Kuriozitete

Pak ditë pasi u përlot, Albert Dumani i plotëson dëshirën nënës dhe prezanton të dashurën

Drejtori i programacionit të TV Klan, Albert Dumani, pak ditë më parë i ftuar tek Rudina përveç programeve të reja dhe telenovela për sezonin e ri ka treguar dhe historinë e e tij të trishtë mjaft prekëse, për vdekjen e babait që kur ai ishte i vogël. Në këtë emision ai është përlotur kur ka treguar historinë dhe kur mamaja e tij u  shfaq në ekranë duke i përcjellë një videomesazh.

Përpos të tjerave në videomesazh  ajo i kërkoi të gjejë një vajzë të mirë e të ndërtojë familje. Siç duket Dumani ia ka plotësuar dëshirën të ëmës. Disa ditë më pas ka publikuar foto me një bjonde simpatike ndërsa shkruan “Me dashurinë, të dua”.

“Ja dëshiroj çdo nëne një djalë si ti, me suksese dhe arritje. Ti kalove edhe një fatkeqësi tjetër dhe Zoti të fali një jetë të dytë. Ti je bërë një djalë i mirë dhe lutjet e mia Zoti i ka pranuar. Dua të të them Berti që të më japësh fjalën aty ku je që ti të gjesh një vajzë të mirë dhe të krijosh familje dhe unë këtë dua, pastaj le të vdes. Ndryshe nuk guxoj të vdes, nuk të le dot vetëm”, i tha e ëma Luçe të birit.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top