Pamje nga dasma e Kreshës: Momenti kur nusja hyn duke kërcyer (Video)

Reperi MC Kresha po martohet mbrëmjen e sotme me një dasmë ku të ftuar janë shumë personazhe të showbizit. Kresha i dha fund beqarisë duke u martuar me Erzina Shehun. Çifit prej kohësh ishin në lidhje, por vetëm së fundmi u zbulua nga mediat.

Kresha dhe Erzina po e mbajnë dasmën në një restorant të Prishtinës. Kanë nisur të publikohen fotot e videot e para nga dasma. Në videon e mëposhtme mund të shihni momentin kur nusja hyn në sallë duke kërcyer dhe shumë e qeshur. Bukuroshja kishte veshur një fustan të bardhë modern dhe larg tradicionales. Kresha shfaqet duke e pritur i buzëqeshur duke duartrokitur.

View this post on Instagram

Dasma Kreshës😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on