Connect with us

Për një video në Instagram, i riu bie nga kati 44, kujdes pamje të rënda

Kuriozitete

Për një video në Instagram, i riu bie nga kati 44, kujdes pamje të rënda

Kur një video të merr jetën! Të gjithë jemi të apasionuar pas fotove ose videove por deri në këtë pikë është e tepërt.

Tentativa për të bërë një video nga një ndërtesë 44-katëshe i ka kushtuar shumë një të riu kinez. 26 vjeçari Wu Yongning ka tentuar të bëjë një foto nga një lartësi prej afërsisht 45-metrash dhe nëse do realizohej, do fitonte 11 mijë paund britanikë, por fatkeqësisht nuk ndodhi.

Ai është i njohur në rrjetet sociale, pasi numëron rreth 300 video/foto të shprekura nga qiellgërvishtës të ndryshëm, por Wu Yongning nuk kishte postuar materiale të reja në llogarinë e tij në Instagram nga 8 nëntori, çka bëri që fansat të dyshonin se ai mund të kishte humbur jetën.

26-vjeçari e quante veten “njeriu i çative”, dhe ishte duke krijuar videon që synonte të bëhej përsëri virale në rrjet.

Në videon që po bën xhiron e rrjetit, 26-vjeçari shfaqet duke u kapur në skajin e qiellgërvishtëses 44-katëshe, kur tenton të ngjitet sërish në çati, por humb kontrollin dhe bie poshtë.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top