Connect with us

Me plis në kokë dhe më këngë shqipe futet në ring, nokauton maqedonin për pak sekonda

Kuriozitete

Me plis në kokë dhe më këngë shqipe futet në ring, nokauton maqedonin për pak sekonda

Kikboksieri i njohur shqiptar, Sazan Kimbo ka shënuar fitoren e radhës.

Ai mposhti maqedonin, Aleksandar Dimovski qysh në raundin e parë, transmeton IndeksOnline.

Shqiptari u fut në ring me muzikë shqiptare dhe me plis në kokë.

Për më shumë shikojeni meçin…

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top