Connect with us

Provokon të dashurën shqiptare, amerikani luan mendsh kur shikon si e tradhëton (Video)

Kuriozitete

Provokon të dashurën shqiptare, amerikani luan mendsh kur shikon si e tradhëton (Video)

Një djalë amerikan është shtangur kur ka parë të dashurën e tij shqiptare e cila e tradhton “sy për sy”. Pas dyshimeve të forta që kishte për të, ai e vë në provë dhe çdo gjë filmohet.
Vajza merr një taksi teksa donte të shkonte në një studio për të bërë tatuazhin e radhës. Djali që ishte në makinë ishte pikërisht personi i “infiltruar”, i cili duket se e ka bërë për vete fare kollaj.
Shqiptarja ka shkëmbyer numrin e telefonit me djalin muskulor, ndërsa i dashuri i saj ka mbetur i shtangur nga pamjet duke shpërthyer në ofendime ndaj saj.
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon: Ndiqe videon e plote ne linkun ne vijim : Nese nuk shfaqet video shtype reklamen per të parë videon e plotë..

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top