Pse i mban këmbët hapur në çdo foto? Si i përgjigjet Ilda Bejleri pyetjes me spec që i bën ndjekësi

Ilda Bejleri është një prej moderatoreve më të komentuara në mediat rozë në Shqipëri.

Moderatorja sportive njihet për fotot e saj tejet provokuese që poston në rrjetet sociale, me të cilat tërheq jo pak vëmëndje, falë formave të shkëlqyera fizike që ajo posedon.

Ajo ka qenë gjithashtu e përfolur për lidhjen e saj me ish-deputetin demokrat, Klevis Balliu, por dhe për një debat në distancë mes saj dhe Mustafa Nanos.

Së fundmi një ndjekës i ka bërë një pyetje pikante Ildës në “Ask me a question” në Instagram.

Moderatorja nuk e ka marrë për keq pyetjen, por përkundrazi i është përgjigjur me mjaft sportivitet fansit.

Ndjekësi e pyet Ildën: Pse i mban këmbët hapur në çdo foto që poston?

Dhe ajo i përgjigjet: T’ia bëjmë dhe CR7-ës këtë pyetje?”.