Connect with us

“Rama ik”, shkodranët e presin me protesta kryeministrin para hyrjes në mbledhje

Video

“Rama ik”, shkodranët e presin me protesta kryeministrin para hyrjes në mbledhje

"Rama ik", shkodranët e presin me protesta kryeministrin para hyrjes në mbledhjeS. Shtjefni

Vec-e-jona

Pak para se të niste mbledhja e Keshillit Kombetar të Territorit në Shkodër, të rinjtë demokrat e kanë pritur me protestë dhe pankarta në duar.

Të rinjtë janë pjesë e FRPD në Shkodër dhe kanë protestuar përballë kinemasë ku zhvillohet mbledhja.

Të gjithë njëzëri duke brohoritur kundër kryeministrit të vendit, Edi Rama me fjalet "Rama ik".

Të shumta kanë qenë edhe forcat policore dhe eskorta që shoqëronte kryeministrin në këtë mbledhje.

Ky është mesazhi që një ndër protestuesit ka dërguar pranë redaksisë sonë:

Tani ne kyt moment ne shkoder, shkodranet duke thene rama ik Erdhi rama tek kinema millenium se ka mbledhje dhe protestusit e shkodres e priten me rama ik dhe qeveria e krimit."

JOQ.al

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Video

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top