Rrëfehet 23 vjeçarja: E dehur bëra seks në park me një djalë të panjohur, por i fejuari e kuptoi dhe…

Një vajzë 23 vjeçare ka rrëfyer për The Sun se ka bërë seks me një djalë në një natë jashtë me shoqe, përcjell Bota sot.Vajza e cila është e fejuar me një djalë tjetër ka thënë se i fejuari e ka kuptuar për tradhtinë dhe tani nuk e di çka të bëjë.Lexojeni rrëfimin e plotë të saj:E dua të fejuarin tim aq shumë por unë ende bëj seks të egër dhe e dehur me një djalë tjetër.Unë jam 23 vjet dhe e njoha të fejuarin para 1 viti, ndërsa u fejuam pas 3 muajsh. Ai është 26 vjet.E dija që ai është i vetmi për mua sapo e pashë por ai është i fokusuar në studime dhe nuk ka shumë kohë për jetë sociale.   KLIKO më posht dhe pas 5 sekondave Hapet VIDEO

Real Time Web Analytics