Connect with us

Sapo u publikua videoklipi i këngës së Botërorit dhe do t’ju lërë pa fjalë

Showbiz

Sapo u publikua videoklipi i këngës së Botërorit dhe do t’ju lërë pa fjalë

Lajmi se Era Istrefi do të bashkëpunonte me dy yjet e famshëm Nicky Jam dhe Will Smith bëri bujë të madhe dhe kënga e Botërorit u prit mjaft mirë. Të gjithë po prisnin me padurim videoklipin, në të cilin Era kishte lajmëruar se do të shfaqej shumë seksi.

Disa minuta më parë ajo ka publikuar për të gjithë fansat në Instagram një pjesë të klipit të këngës së Kampionatit dhe ka lajmëruar se video sapo ishte publikuar në Youtube.

Përveç këngës ritmike edhe videoklipi është mjaft i këndshëm dhe energjik dhe mund të themi me plot bindje se Era ka shkëlqyer mes yjeve botërorë. Videoklipin mund ta shikoni më poshtë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top