Connect with us

Shiste armë zjarri në Lezhë, prangoset i riu nga Kukësi

Kuriozitete

Shiste armë zjarri në Lezhë, prangoset i riu nga Kukësi

Shiste armë zjarri në Lezhë, prangoset i riu nga Kukësi

Bie në pranga një person në Lezhë i cili akuzohet për për shitje të armëve të zjarrit.

Policia arrestoi gjatë ditës së sotme të riun Altin Halilaj, 22 vjeç, banues në Kukës.

Gjatë momentit të arrestimit i është gjetur një thikë dhe 1 dozë lëndë narkotike Mariuanë.

Ndaj këtij shtetasi, Gjykata e Rrethit Gjyqësor Lezhë ka caktuar masën e sigurisë "Arrest në burg".

Ndaj tij rëndojnë veprat penale "Prodhim dhe mbajtje pa leje e armë luftarake dhe municionit", "prodhim dhe mbajtje pa leje e armëve të ftohta", "prodhim dhe shitje e lëndëve narkotike"./a.k/noa.al/

www.noa.al – Agjencia Kombëtare e Lajmeve NOA, pjesë e NOA-InfoMedia. Viti i njëmbëdhjetë i transmetimit.
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2007-2017 Agjencia Kombëtare e Lajmeve NOA.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top