Connect with us

Shokohet estrada shqiptare, Publikohet videoja ku Mahmut Ferati dhe Shyrete Behluli kapen mat ….(Video)

Video

Shokohet estrada shqiptare, Publikohet videoja ku Mahmut Ferati dhe Shyrete Behluli kapen mat ….(Video)

Siq e dijm te gjith se kosovaret jan teper degjues dhe shfrytzues te muzikes popullore. Ka shum yje dhe kengtar qe kendojn keng popullore dhe qe kan bere hite gjat karrieres se tyre. Mahmut Ferati nje emer mjaft i famshem ne muziken popullore po ashtu edhe Shyrete Behluli kengtare me ze karakteristik krijuan duete mes veti
Kliko ne hapsiren e meposhtme dhe prit 5 sekonda per tpar videon e ngjarjes ku Mahmuti pallon fort Shyreten…

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Video

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top