Connect with us

Shokuese: Vajza e cila është në lidhje me axhën e saj

Kuriozitete

Shokuese: Vajza e cila është në lidhje me axhën e saj

Ky është njëri ndër rastet e tmerrshme që ka ndodhur në Gjermani, ku një vajzë në asnjë mënyrë nuk i ka shkëputur mardhëniet me axhën e saj, gjë që një mardhënie e tillë nuk është fare e lejueshme, shkruan revista Kosovarja.

Gjyqi gjerman kishte vendosur se vajza e quajtur Jozefina, 16 vjeçe ta vazhdojë lidhjen me axhën 49 vjeçarë, sepse sipas tyre, ndarja ndikon keq në shëndetin e vajzës.

Ata ishin fshehur një kohë në Francë dhe Belgjikë, ku pas kërkimeve të shumta të familjarëve janë gjetur dhe ata kishin dërguar vajzën te një psikiatër mirëpo tendencat e kthimit në gjendje normale dhe shkëputjen e një lidhjeje të tillë kishin qenë të kota. Shëndeti i vajzës ishte keqësuar ndërsa pas kësaj vendimi i gjyqit ishte që lidhja të vazhdojë.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top